Magento - Mapa z lokalizacjami sklepów stacjonarnych

1 163,83 zł 946,20 zł
SKU
M-LOCATE

Pozwól klientom szybko znaleźć najbliższe sklepy stacjonarne z Twoimi produktami, wyświetlając je na poręcznej mapie Google. Podaj dodatkowe informacje dla każdej lokalizacji sklepu, aby maksymalnie usprawnić proces zakupów.

 • Wyświetl lokalizacje sklepów stacjonarnych na mapie
 • Wyposażyć lokalizacje sklepów w obrazy i dodatkowe informacje
 • Pokaż dostępność produktu w poszczególnych sklepach
 • Dodaj mapę lokalizatora sklepu do dowolnej strony
 • Zapewnij filtry, aby znaleźć sklepy spełniające określone kryteria
 • Zoptymalizowany pod kątem urządzeń mobilnych
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Magento - Mapa z lokalizacjami sklepów stacjonarnych
Twoja ocena

Sprzedajesz produkty w sklepach stacjonarnych i chcesz pomóc kupującym w łatwym znajdowaniu lokalizacji sklepów? Dzięki rozszerzeniu Magento 2 Store Locator będziesz mógł wyświetlać wszystkie niezbędne lokalizacje na mapie i kierować klientów do najbliższych, zapewniając im najwyższy poziom zakupów i zwiększając sprzedaż. Użyj modułu RMA Magento 2, aby umożliwić klientom zwrot produktów zakupionych offline.

NAWIGACJA KLIENTÓW DO SKLEPÓW STACJONARNYCH

Pokaż najbliższe sklepy stacjonarne

Pozwól klientom znaleźć najbliższy sklep stacjonarny za pomocą kilku kliknięć. Wystarczy otworzyć stronę lokalizatora sklepu Magento 2, kliknąć przycisk "Zlokalizuj w pobliżu" i wyświetlić listę lokalizacji posortowanych według geopozycji. Wszystkie lokalizacje będą również wyświetlane na mapie.

Pozwól klientom ustawić promienia wyszukiwania

Aby proces wyszukiwania był maksymalnie wygodny, możesz pozwolić odwiedzającym sklepowi określić promień wyszukiwania i jednostki odległości (kilometry lub mile) i uzyskać wyniki dostosowane do ich konkretnych potrzeb.

Wyświetl odległość między aktualną lokalizacją klientów a dostępnymi sklepami

Zaawansowana funkcjonalność znacznika do właściwego filtrowania sklepu

Dostępna jest funkcja atrybutów zapewniająca dodatkowe informacje o sklepie, takie jak dostępność parkingu, metody płatności, marki, dostępność bankomatu itp. Za pomocą tych tagów można filtrować sklepy na stronie lokalizatora sklepu w interfejsie użytkownika. Jest to wygodne, jeśli dostępnych jest wiele sklepów, a klienci wiedzą, czego potrzebują. Na przykład potrzebują marek odzieżowych lub dostępności dokładnej metody płatności. Może to zaoszczędzić mnóstwo czasu, gdy szukasz niezbędnych przedmiotów.

ZARZĄDZAJ WYŚWIETLANIEM SKLEPÓW

Twórz wiele lokalizacji sklepów

Wyszukiwarka sklepów Magento 2 umożliwia tworzenie i wyświetlanie nieograniczonej liczby lokalizacji sklepów. Wystarczy podać kilka ustawień, a lokalizacja sklepu zostanie automatycznie dodana do mapy.

Dla każdej lokalizacji sklepu możesz określić:

 • Nazwa lokalizacji;
 • Zapisz widok;
 • Kraj i miasto;
 • Numer telefonu;
 • Adres e-mail;
 • Dokładne informacje o adresie;
 • Dodatkowy opis;
 • Niestandardowy obraz;
 • Adres URL witryny;
 • Porządek sortowania;

Dodaj mapę lokalizacji sklepu do dowolnej strony internetowej

Łatwo wyposażyć dowolną stronę sklepu w poręczną mapę, która zawiera wszystkie lokalizacje sklepów stacjonarnych. Dostosuj wyświetlanie mapy w widgecie: wyświetl pełną listę sklepów i różnych niestandardowych filtrów lub pokaż klientom tylko mapę z lokalizacjami sklepów.

Dostosuj wygląd mapy

Dla każdej mapy lokalizacji sklepu w sklepie możesz określić unikalne ustawienia, aby dopasować go do istniejącej treści. Gdy tylko możesz zaimplementować mapę lokalizatora sklepu jako widget, możesz dostosować rozmiar mapy i dostępność opcjonalnych sekcji (lista sklepów i promień wyszukiwania).

Określ współrzędne geograficzne

Aby poprawnie wyświetlać lokalizacje sklepów na mapie google Magento 2, musisz określić długość i szerokość geograficzną dla każdej lokalizacji sklepu. Moduł umożliwia również automatyczne ustalanie współrzędnych za pomocą opcji "Automatyczne wypełnianie".

Przypisywanie produktów do określonych lokalizacji sklepów

Użyj elastycznych ustawień warunków, aby przypisać określone produkty do określonych lokalizacji sklepów. Po przypisaniu produktu link do odpowiedniej lokalizacji sklepu zostanie automatycznie dodany do strony produktu.

Użyj klastrowania map dla sąsiednich sklepów

Opcja automatycznego grupowania map łączy sąsiednie sklepy w "klastrach" i wyróżnia je w różnych kolorach. Ta opcja jest niezwykle przydatna dla sprzedawców, którzy prowadzą liczne sklepy i nie chcą wizualnie przeciążać mapy. Gdy opcja nie jest potrzebna, możesz ją łatwo wyłączyć.

DOSTOSUJ STRONĘ LOCALIZATORA

 • Określ tytuł strony;
 • Wstaw szablon znaczników Google;
 • Utwórz krótki adres URL strony;
 • Dostosuj poziom powiększenia mapy;
 • Wstaw klucz Google API (więcej informacji tutaj);
 • Podaj nazwę URL strony produktu;
 • Ustaw jednostki dla pomiaru promienia wyszukiwania;
 • Określ, które informacje o sklepach mają być wyświetlane na liście sklepów;

SZYBKA LOKALIZACJA I IMPORT GEOIP DANYCH

Szybko importuj dane lokalizacyjne sklepu

Dodaj kilkadziesiąt sklepów do swojej mapy Locator sklepu za pomocą kilku kliknięć. Po prostu zaimportuj gotowy plik zawierający informacje o sklepie i lokalizacje, aby szybko ustawić lokalizator i uruchomić go. Zawsze możesz dodatkowo dostosować informacje dla każdego sklepu z osobna.

Korzystaj z zaawansowanych ustawień geolokalizacji

Jeśli nie chcesz wykrywać lokalizacji użytkowników sklepu za pomocą funkcji "Lokalizacja przeglądarki", możesz pobrać i zaimportować gotowy do użycia plik CSV z danymi IP GEO. Możliwe jest również użycie obu opcji razem. Jest to najlepsze rozwiązanie w przypadku, gdy klienci korzystają z przeglądarek, które nie obsługują opcji geolokalizacji i nie udostępniają danych o lokalizacji przeglądarki. Oczywiście możesz też przesłać własny plik CSV z niezbędnymi informacjami.


Aby aktywować funkcję Geo IP, prześlij następujące pliki:

GeoLiteCity-Blocks.csv;
GeoLiteCity-Location.csv;

UWAGA

Przekieruj klientów do odpowiednich informacji zgodnie z ich geolokalizacją

Automatycznie wykryj adresy IP klientów i podziel je na segmenty przez geolokalizację. Przekieruj użytkowników na strony z odpowiednim językiem i walutą, aby zwiększyć prawdopodobieństwo zakupu. Użyj rozszerzenia przekierowania GeoIP, aby wyświetlać odpowiednią treść klientom z całego świata.

Więcej informacji
Wersja Magento2.0.x, 2.1.x, 2.2.x
Pytania klientw
Nie zadano jeszcze pytania związanego z tym produktem
Did you find what you were looking for?
Copyright © 2009-2018 21w.pl, Sylwester Kowal. Wszelkie prawa zastrzeżone