Magento - Wyszukiwarka części/produktów ( Rocznik| Marka | Model )

930,13 zł 756,20 zł
SKU
M2-WC/P

Wyposaż swój sklep w zaawansowaną opcję wyszukiwania. Pozwól klientom łatwo znaleźć niezbędne części i komponenty do naprawy, umieszczając rocznik-marka-model i inne dodatkowe filtry produktów w swojej witrynie.

  • Utwórz rocznik-marka-model i podobne filtry
  • Pokaż wyszukiwarki przedmiotów na stronach domowych i kategorii
  • Dodaj wiele opcji wyboru do każdego filtra
  • Importuj wartości dla opcji wyszukiwarki
  • Dostosuj wyświetlanie filtra
  • W pełni zoptymalizowany pod kątem urządzeń przenośnych
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Magento - Wyszukiwarka części/produktów ( Rocznik| Marka | Model )
Twoja ocena

UDOSTĘPNIJ SWÓJ SKLEP WIĘCEJ DLA UŻYTKOWNIKA

Klienci zazwyczaj koncentrują się na kilku głównych cechach produktu, szukając potrzebnego elementu, dlatego ważne jest, aby zapewnić im szybki i przejrzysty sposób wyszukiwania produktów według kluczowych parametrów. Łatwa w użyciu wyszukiwarka produktów jest niezbędna w sklepach internetowych sprzedających części zamienne i akcesoria. Pozwala kupującym online wybrać niezbędne informacje, takie jak rok produkcji, marka i model samochodu lub producenta, i uzyskać przefiltrowaną listę odpowiednich przedmiotów.

Dzięki rozszerzeniom Product Parts Finder dla Magento 2 będziesz mógł dodawać wyszukiwarki produktów do stron domowych i kategorii oraz zapewniać klientom nieograniczoną liczbę filtrów i opcji filtrowania w poręcznych listach rozwijanych. Importuj dane produktów dla rozwijanych wartości za pomocą plików CSV i łatwo dostosowuj projekt wyszukiwania.

Zastosuj to samo rozszerzenie nazwy, jeśli szukasz skutecznego filtra siatki produktu do Magento 2.

ZACHOWAJ OPCJE ELASTYCZNEJ OPCJI

Automatycznie zapisz wybrane opcje

Wszystkie wartości filtrów określone przez klientów są natychmiast zapisywane. Ta przydatna opcja umożliwia kupującym online przeglądanie innych stron sklepu, a następnie powrót do strony filtra Magento 2 bez utraty wcześniej zapisanych warunków filtrowania.

Zastosuj tylko jeden celownik naraz

Jeśli umieścisz kilka wyszukiwaczy na jednej stronie, narzędzie do wyszukiwania produktów Magento 2 zastosuje tylko jeden wyszukiwacz naraz i automatycznie usunie już określone warunki dla innych poszukiwaczy.

Przekieruj do produktu, gdy jest tylko jeden wynik

Jeśli uważasz, że nie ma potrzeby wyświetlania wyników wyszukiwania, gdy dostępny jest tylko wynik, istnieje funkcja przekierowania klientów do strony produktu, której szukają.

Pokaż wszystkie wyniki wyszukiwania w jednej odpowiedniej kategorii

Jeśli dodasz blok filtrów do strony domowej lub innej strony CMS i chcesz przekierować wszystkie wyniki wyszukiwania do jednej konkretnej kategorii - po prostu określ niestandardowy docelowy adres URL w ustawieniach rozszerzenia.

Szybkie częściowe wyszukiwanie

Zaawansowana wyszukiwarka części Magento 2 pozwala klientom wybrać tylko jedną wartość filtra w wyszukiwarce, aby rozpocząć wyszukiwanie konkretnych produktów. Dlatego wybór wszystkich opcji nie jest wymagany.

Automatycznie ładuj wartości rozwijane

Jeśli określony warunek w pierwszej liście rozwijanej ma jedną wartość, kolejne listy rozwijane z filtrem zostaną załadowane automatycznie, a klienci zostaną przekierowani do wyników wyszukiwania.

ZAAWANSOWANE OPCJE WYŚWIETLANIA

Wzbogać wyszukiwanie o obrazy i etykiety

Spraw, aby wyszukiwarka części była bardziej żywa i atrakcyjna dla Twoich klientów. Rozmieść opcje wyszukiwania według potrzeb, wybierając:

  • Obrazy do wyświetlania logo marek i producentów;
  • Etykiety do dokładniejszego wyświetlania serii lub modeli;
  • Obrazy i etykiety razem;
  • Domyślne zwykłe listy rozwijane.

Pokaż wyszukiwarki produktów na stronie głównej

Dzięki rozszerzeniu części Magento 2 do wyszukiwania części możesz wyświetlać bloki filtrów produktów na stronie głównej sklepu. Dlatego klienci mogą od razu rozpocząć wyszukiwanie niezbędnych produktów, nie marnując czasu na zapoznawanie się z kategoriami stron.

Dodaj wiele opcji wyboru do filtrów produktów

Filtr produktu Magento 2 umożliwia tworzenie filtrów takich jak model year-make, jak również znacznie bardziej złożonych finderów. W zależności od specyfikacji produktu możesz dodać tyle różnych filtrów do każdej wyszukiwarki produktów, ile potrzebujesz.

Umieść narzędzie Finder na stronie kategorii za pomocą jednego kliknięcia

Moduł wyszukiwania części Magento 2 umożliwia wyświetlenie wyszukiwarki produktów na dowolnej stronie kategorii i zastosowanie warunków filtrowania tylko dla kategorii, w której są wyświetlane. Możesz wybrać wiele kategorii i określić pozycję: np. Pasek boczny, treść.

Wyświetlaj wyszukiwarkę części w dowolnym miejscu

Rozszerzenie pozwala dodać blok Findera w dowolnym układzie. Możesz wzbogacić doświadczenie klienta, umieszczając wyszukiwarkę produktów w konkretnych tematach - wtyczka generuje kod wyszukiwarki do wklejenia.

Zarządzaj wyświetlaniem produktów uniwersalnych

Produkty uniwersalne można importować dla każdej wyszukiwarki części i wyświetlać w wynikach wyszukiwania przy każdym wyszukiwaniu. Ta funkcja jest bardzo przydatna, gdy masz produkty pasujące do dowolnego wyboru parametrów. Możesz także skonfigurować rozszerzenie, aby produkty uniwersalne były wyświetlane po bardziej trafnych wynikach wyszukiwania.

SKUTECZNIE ZARZĄDZAJ IMPORTEM DANYCH

Importuj wartości dla opcji filtrowania

Aby przyspieszyć proces konfiguracji wyszukiwarki, zaimportuj wartości dla opcji wyboru w formacie CSV i przypisz je do odpowiednich produktów. Wyświetl zaimportowane dane, aby sprawdzić, czy wszystko jest poprawne i aktualne.

Importuj duże pliki krok po kroku

Dzięki rozszerzeniu filtra produktu Magento 2 możesz z łatwością importować duże pliki kawałek po kawałku i śledzić postęp importu.

Możesz importować pliki ręcznie za pomocą opcji "przeciągnij i upuść" lub przesłać je przez FTP. Po pobraniu plików można sprawdzić wszystkie zaimportowane pliki na karcie Historia importu.

Używaj zakresów dla wartości numerycznych

Aby import danych był tak prosty jak to tylko możliwe, możesz ustawić zakresy opcji numerycznych. Na przykład, jeśli chcesz określić lata 2005-2015, rozszerzenie wyświetli produkty dla wszystkich lat z określonego przedziału. Pozwala na utworzenie tylko jednej linii w pliku CSV zamiast 11.

Przypisz wiele produktów do jednej wartości filtru

Elastyczne ustawienia filtra produktu Magento 2 umożliwiają powiązanie wszystkich niezbędnych produktów z wartością filtru jednego produktu. Na przykład przypisz wiele produktów do każdego roku lub producenta.

Rosnąco i malejąco sortowanie wartości filtrów

Dzięki rozszerzeniu modelu Magento 2 na rok można ustawić rosnącą lub malejącą kolejność wyświetlania dla każdej opcji wyszukiwania produktu. Użyj kolejności alfabetycznej dla wartości tekstowych i porządku liczbowego dla wartości numerycznych.

Łatwo zarządzaj dokumentami wyszukiwania i usuwaj je zbiorczo

Aby usunąć lub dodać kilka nowych rekordów do wyszukiwarki produktów, nie ma potrzeby zastępowania całej istniejącej listy nową. Możesz po prostu usunąć produkty za pomocą akcji masowej i ręcznie dodać nowe i ich opcje w panelu administracyjnym.

ZWIĘKSZYĆ WYDAJNOŚĆ

Wyświetl kompatybilne opcje

Gdy klienci przechodzą do pożądanej strony produktu po filtrowaniu przez wyszukiwarkę, mogą dodatkowo szukać wszystkich innych zgodnych opcji produktu, który ich interesuje.

Zwiększona wydajność dzięki dużym wolumenom danych

Moduł filtracyjny produktu Magento 2 zapewnia stabilną pracę z dużymi katalogami 10k + produktów. Lepsza wydajność modułu jest określona przez użycie AJAX do ładowania opcji. Dane są przechowywane w oddzielnych tabelach w celu łatwego i szybkiego dostępu.

Przyjazny dla użytkownika projekt bloku wyszukiwarki części

Projektowanie skrzynek w listach i formularzach wyszukiwania jest wygodne i szybkie. Możesz precyzyjnie dostroić ekran wyszukiwarki produktów zgodnie ze swoimi potrzebami - albo użyj jednego ze wstępnie zdefiniowanych szablonów wyboru produktu Magento 2, albo wygeneruj własne. Możliwe jest również jednoczesne korzystanie z szablonów pionowych i poziomych i pokazywanie ich w różnych lokalizacjach.

Dodaj strony do zakładek

Wszystkie strony z wynikami wyszukiwania mają swoje unikalne adresy URL i można je dodawać do zakładek. Dlatego klienci nie będą musieli tracić czasu na szukanie strony z produktami, które wcześniej wybrały. Dzięki temu kupujący będą mogli udostępniać niestandardowe linki do określonych wyników wyszukiwania innym.

Obsługa LESS i CSS

Rozszerzenie umożliwia dostosowanie wyglądu witryny sklepu za pomocą CSS lub LESS.

Więcej informacji
Wersja Magento2.0.x, 2.1.x, 2.2.x
Pytania klientw
Nie zadano jeszcze pytania związanego z tym produktem
Did you find what you were looking for?
Copyright © 2009-2018 21w.pl, Sylwester Kowal. Wszelkie prawa zastrzeżone