Magento - Obsługa więcej niż jednego magazynu

1 864,93 zł 1 516,20 zł
SKU
M2-MULTI-STOCKS

Wyposaż swój sklep w zaawansowane narzędzie do zarządzania zapasami. Łatwe dzielenie zapasów w wielu magazynach i śledzenie pozycji magazynowych na stronie internetowej lub na poziomie widoku sklepu. Zarządzaj danymi magazynowymi dla każdego osobnego magazynu na jednej poręcznej siatce.

 • Dokładnie dystrybuuj zapasy magazynowe w różnych magazynach
 • Przypisywanie magazynów do przechowywania widoków i grup klientów
 • Użyj inteligentnego algorytmu do wyboru magazynu
 • Ustaw niestandardowe metody wysyłki i stawki
 • Oddzielne zamówienia z różnych magazynów
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Magento - Obsługa więcej niż jednego magazynu
Twoja ocena

UTWÓRZ NIEOGRANICZONA LICZBA MAGAZYNÓW I ŁATWO ZARZĄDZAJ NIM

Dzięki rozszerzeniu Magento Multi Warehouse można łatwo dzielić inwentaryzację w wielu magazynach i zarządzać zapasami produktów w jednym magazynie w ramach jednej instalacji Magento.

Przypisywanie magazynów do określonych widoków sklepów i grup klientów,
ustaw priorytet magazynu, aby łatwo dostosować algorytm wyboru magazynu, który określa najbardziej odpowiedni magazyn dla każdego elementu zamówienia. Skorzystaj z technologii Google, aby automatycznie wybrać magazyn najbliżej lokalizacji klienta.

CECHY ROZSZERZENIA

Zaawansowane zarządzanie zapasami

Dzięki narzędziu inwentaryzacji multistore Magento możesz utworzyć tyle magazynów, ile potrzebujesz. Określ własne lokalizacje magazynowe, śledź inwentarze sklepów offline i stwórz wirtualny magazyn na produkty wadliwe, które zostaną odesłane do producenta. Pilnuj zapasów dostawcy (dropshipping),
itd. Rozprowadzaj swoje zapasy w magazynach, przechowuj wszystkie informacje o zapasach i edytuj wszystkie wartości zapasów i lokalizację półki bezpośrednio na siatce.

Przypisywanie magazynów do przechowywania widoków i grup klientów

Powiąż konkretne magazyny z określonymi widokami sklepów i grupami klientów.
Te opcje pomogą Ci dokładnie przydzielić pozycje zapasów i zoptymalizować zarządzanie zapasami.

Kontrola zapasów

Z łatwością aktualizuj zapasy produktów w magazynie, korzystając z siatki Zarządzaj zapasami lub ze strony produktu w zapleczu. Edytuj ilość każdego oddzielnego produktu i określ położenie półki na magazyn w linii.
Ustawienia zamówień dla każdego magazynu
Backorders to najlepszy sposób na utrzymanie sprzedaży produktów na stanie i zaoszczędzenie zysku na tym samym poziomie. Dzięki rozszerzeniu magazynu Multi Warehouse możesz włączyć i skonfigurować funkcję backorders dla poszczególnych magazynów.

Oddzielne zamówienia na produkty z różnych magazynów

Jeśli zamówienie zawiera produkty z różnych magazynów, można podzielić zamówienie na kilka przesyłek i obliczyć koszty dostawy dla każdej przesyłki oddzielnie w zależności od lokalizacji magazynu.

Trzy różne poziomy zapasów

 • Ilość fizyczna: suma zapasów w magazynie;
 • Ilość do wysłania: Towar do wysłania;
 • Dostępna ilość: Towar dostępny do sprzedaży;

Priorytet magazynu na podstawie dostępnej ilości produktu

Unikaj sytuacji, gdy klient zamawia produkty o niskim stanie i musi otrzymać wiele przesyłek z powodu dostawy z różnych magazynów.
Moduł umożliwia wysyłanie produktów z magazynu, w którym masz wystarczająco dużo konkretnych przedmiotów do realizacji zamówienia.

Inteligentny algorytm wyboru magazynu

Elastyczne ustawienia inwentaryzacji wielu lokalizacji Magento umożliwiają dostosowanie algorytmu wyboru magazynu. Należy umieścić następujące kryteria w kolejności, w której należy wybrać najbardziej odpowiedni magazyn, gdy klient złoży zamówienie:

Priorytet magazynu;

 • Lokalizacja magazynu (najbliższy magazyn);
 • Przechowuj widok, w którym zostało złożone zamówienie;
 • Grupa klientów, do której przypisany jest magazyn.

Zasób z tego magazynu zostanie automatycznie zmniejszony, gdy zamówienie zostanie zrealizowane.

Określ niestandardowe metody wysyłki i stawki dla każdego magazynu indywidualnie

Zwykle dostawca usług przewozowych oblicza koszt dostawy według jego szczegółowych zasad, biorąc pod uwagę lokalizację magazynu i klienta. Ta opcja umożliwia zastosowanie niestandardowych stawek wysyłki różniących się od stawek ustalonych przez dostawcę usług transportowych.

Oblicz koszty wysyłki na podstawie lokalizacji magazynu

Ustaw konkretny adres hurtowni jako główny adres odbioru dla dostawcy usług przewozowych. Funkcja oferuje bardziej precyzyjne obliczenia kosztów wysyłki. W przeciwnym razie adres sklepu wymieniony w konfiguracji pozostaje głównym adresem odbioru.

Wybierz magazyn na podstawie widoku sklepu

Po włączeniu tej opcji zostanie użyty tylko zapas w magazynie magazynu bieżącego magazynu, a wszystkie inne magazyny zostaną zignorowane.

Otrzymuj niskie raporty giełdowe

Ustaw niestandardową wartość zapasów, która będzie uważana za niską zapasy.
Śledź brakujące zasoby na specjalnej siatce i otrzymuj szczegółowy raport o niskim stanie magazynowym dla każdego konkretnego magazynu lub dla wszystkich magazynów razem.

Łatwo zarządzaj zwróconymi przedmiotami

Aby przyspieszyć przetwarzanie zwróconych produktów, moduł pozwala automatycznie dodać je do zapasów odpowiedniego magazynu.
Automatycznie ukryj niedostępne produkty
Moduł Multi Warehouse Inventory automatycznie usuwa wszystkie niedostępne pozycje z listy produktów dla wszystkich utworzonych magazynów.

Importuj dane giełdowe

Zaktualizuj dane giełdowe za jednym razem, importując wszystkie niezbędne informacje z pliku CSV lub XML. Zastosuj wartości bezwzględne lub względne do aktualizacji statusu zapasów.

Eksportuj dane giełdowe

Eksportuj informacje o zapasach ręcznie lub skorzystaj z automatycznego eksportu, który uruchamia się po uruchomieniu i zakończeniu korzystania z modułu. Zobacz wszystkie próby eksportu i pobierz wyeksportowane dane na karcie Historia eksportu.

Pełna kontrola:

 • Zaloguj wszystkie korekty zapasów;
 • Zmniejsz dostępne zapasy, gdy zamówienie zostanie złożone;
 • Zmniejszyć fizyczne zapasy podczas faktury, zamówienia wysyłki lub tworzenia zamówienia;
 • Aktualizacja i pobieranie danych giełdowych za pomocą interfejsu API REST API Magento SOAP API v1, v2 i Magento (szczegóły tutaj);

Zaawansowane:

 • Ustaw priorytet magazynu;
 • Zamów powiadomienia e-mail skonfigurowane do wysyłania na magazyn;
 • Wsparcie autosugestów w zakresie adresów Google;
 • Przyjazny dla użytkownika interfejs Magento 2 i elastyczne ustawienia;

Rozszerzenie będzie przydatne dla:

Sprzedawcy działający na wielu magazynach

Jeśli masz więcej niż jeden magazyn, magazyn i / lub biuro, ten moduł jest niezbędny dla ciebie. Podziel swoje zapasy na różne magazyny i użyj dowolnego z nich w swoich sklepach w zależności od ich priorytetu, lokalizacji i innych parametrów. W razie potrzeby powiąż magazyny z określonymi sklepami.

Wielojęzyczny Sklepy

Przypisywanie magazynów do różnych widoków sklepów (angielski, francuski, niemiecki itp.), Aby umożliwić lokalnym administratorom łatwe zarządzanie zasobami sklepu, za które są odpowiedzialni. W razie potrzeby jeden magazyn może zostać przypisany do kilku widoków sklepu.

Sklepy z wieloma administratorami

Przypisywanie odpowiednich magazynów do konkretnych grup klientów (hurtowników, sprzedawców detalicznych itp.) Pomóż administratorom sklepu odpowiadać za określone grupy, aby śledzić odpowiednie zasoby i znacznie zmniejszyć czas spędzany na zarządzaniu zapasami.

Więcej informacji
Wersja Magento2.1.x, 2.2.x
Pytania klientw
Czy można powiązać magazyn z określonym sposobem wysyłki? Na przykład: jeden magazyn używa UPS a inny FeDex

Dzięki wbudowanej funkcji rozszerzania, magazyn może zostać powiązany z określonym widokiem sklepu lub stroną internetową i możesz ustawić wymaganą metodę wysyłki dla potrzebnego widoku sklepu:

Czy istnieje sposób wyświetlania ilości produktu na każdy magazyn na stronie produktu?

Wyświetlanie ilości produktów dla każdego magazynu na stronie produktu można skonfigurować za pomocą opcji dostosowywanych dla produktu na stronie edycji:

Nie widzę linku do magazynów w sekcji Zaawansowane zasoby na stronie edycji produktu. Co może być nie tak?

Wymagane jest dodanie masy do produktu z poniższym ustawieniem: aby produkt mógł zostać przypisany do magazynu. Nie ma potrzeby wprowadzania wartości masy, kluczową rzeczą jest określenie, że produkt ma wagę. Powinno to pomóc w rozwiązaniu problemu...

Czy rozszerzenie Multi Warehouse Inventory obsługuje Magento SOAP API i REST API?

Dostępne metody dodawania i pobierania danych giełdowych to: POST/V1/amastymultisetstocDodaj akcje według identyfikatora POST/V1/amastymultisetstockskuDodaj akcje według SKU GET/V1/amastymetigetstocks/{id}/Uzyskaj zapasy produktu według identyfikatora...

Ile zamówień zostanie złożonych w przypadku, gdy zakup ma dwa produkty z różnych magazynów?

Gdy w koszyku znajdują się dwa różne produkty, a każdy z nich jest przypisany do zróżnicowanego magazynu, klient może złożyć jedno zamówienie. Jednak w panelu zaplecza to zamówienie zostanie utworzone dla każdego magazynu.

Czy istnieje sposób na zaimportowanie danych magazynowych w inwentarzu Multi Warehouse z zadaniem cron?

Rozszerzenie magazynu Multi-Warehouse pozwala aktualizować dane zapasów za jednym razem, importując wszystkie niezbędne informacje z pliku CSV lub XML. Zastosuj wartości bezwzględne lub względne dla aktualizacji statusu zapasów. Aby uzyskać więcej informacji...

Did you find what you were looking for?
Copyright © 2009-2018 21w.pl, Sylwester Kowal. Wszelkie prawa zastrzeżone