Magento - Wczytywanie katalogu przy przewijaniu myszką (infinite scroll)

462,73 zł 376,20 zł
SKU
M-AJAX-SCROLL

Rozszerzenie dla Magento 2 automatycznie ładuje katalog produktów bez ponownego ładowania strony. Twoi klienci będą mile zaskoczeni wspierającą nawigacją i wysoką wydajnością Twojego sklepu internetowego.

  • Inteligentna nawigacja
  • Funkcja przyjazna SEO
  • Dostosowane paski nawigacyjne
  • Automatyczne ładowanie stron
  • Przycisk "Powrót na górę"
  • W pełni zoptymalizowany pod kątem urządzeń przenośnych
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Magento - Wczytywanie katalogu przy przewijaniu myszką (infinite scroll)
Twoja ocena

Wyobraź sobie, że idziesz do sklepu internetowego, szukając czegoś wyjątkowego. Ustawiasz wszystkie filtry i rozpoczynasz przeglądanie. Klikasz "następną stronę" raz, kliknij dwa razy, klikasz raz za razem, patrząc na w połowie puste strony ładowania. Oczywiście coraz bardziej irytuje cię to, że po prostu przestajesz, jesteś zdenerwowany i rozczarowany. Czy nie byłoby miło wygodniej przeglądać strony internetowe?

Infinite scroll for Magento 2 oferuje przyjemną nawigację i nowe możliwości prezentacji towarów. Dzięki temu rozszerzeniu przeglądanie katalogów może stać się płynnym surfowaniem. Moduł znacząco oszczędza czas i nerwy Twoim klientom, a co za tym idzie także Tobie.

POPRAWA JAKOŚCI WYSZUKIWANIA

Zaangażuj swoich klientów dzięki wysokiej wydajności

Klienci nie lubią czekać. Kiedy zdecydowali się coś kupić i mieli ten obraz w swoim umyśle, w twoim interesie jest, aby nie stać na przeszkodzie. Twoja wydajność sklepu internetowego musi być bezbłędna. To naprawdę denerwujące, kiedy trzeba ciągle klikać "następną stronę", czekając na kolejne ładowanie strony. Bądźmy szczerzy, chcemy to na tej samej stronie - wszystkie niezbędne przedmioty. Przewiń listę produktów sprawi, że klienci będą cieszyć się dużą prędkością.

Nawigacja, która nie zdziwi Twoich klientów

Podczas przeglądania stron katalogu, na pewno chcesz przejść do strony szczegółów produktu. Po upewnieniu się, że element nie jest tym, którego szukasz, chcesz wrócić do strony katalogu, dokładnie do miejsca, w którym się zatrzymałeś. Dzięki ciągłemu przewijaniu możesz to zrobić bez ponownego przeglądania katalogu. Po prostu nawiguj po stronach katalogu, nie martwiąc się, że się zagubisz lub zirytujesz.

Funkcja przyjazna SEO

Wyszukiwarki śledzą, jak długo użytkownicy szukają pożądanej treści i czasu spędzanego w witrynie. Im bardziej dostępne treści, tym lepiej dla SEO. Dzięki wtyczce AJAX moduł odczytuje następne i poprzednie strony i automatycznie ładuje je, gdy odwiedzający dojdą do końca strony.

Przewijanie Ajax jest dostępne na stronie wyników wyszukiwania

Funkcjonalność jest dostępna od razu po wyjęciu z pudełka. Kupujący używają nieskończonego przewijania wyników wyszukiwania i stron wyników zaawansowanych, gdy liczba wyników przekracza limit jednej strony.

UWAGA

Katalogi e-commerce to ogromne galerie zdjęć i danych. A gdy szukasz czegoś konkretnego, potrzebujesz jak najwięcej informacji na wyciągnięcie ręki i od razu. Twoi klienci natychmiast otrzymają potrzebne przedmioty na tej samej stronie.

ODŚWIEŻ SWÓJ SKLEP Z NIESAMOWITYMI MOŻLIWOŚCIAMI

Dostosuj style przycisków

Projekt ma kluczowe znaczenie dla dobrej użyteczności. Wybierz lokalizację, rozmiar, kształt i kolor pasków nawigacyjnych. Możesz wyświetlać numery stron na pasku informacji - jest to ważne, zwłaszcza jeśli strony są ładowane automatycznie. Wybierz etykietę tekstową dla przycisków ładowania, np. Załaduj następny, Załaduj więcej. Użyj niestandardowych motywów dla wszystkich przycisków, określając ścieżkę do obrazu.

Powrót do góry przycisku

Powrót do góry to podstawowe narzędzie do nawigacji. Po owocnym przeglądaniu chcesz łatwo wrócić do początku listy produktów. Istnieje również pełna obsługa przycisku "wstecz" przeglądarki. Możliwość wyświetlania szczegółów produktu bez utraty aktualnej pozycji na liście produktów.

Przycisk informacyjny

Rozszerzenie udostępnia przycisk Info, który pokazuje, na której stronie jesteś. Przycisk wyświetla numery stron i ogólną liczbę stron - zawsze pozostaje na ekranie. Możesz umieścić ten pasek w dowolnym miejscu na stronie i skonfigurować jego styl według własnych upodobań.

Wybierz typ ładowania

Im więcej masz towarów, tym więcej czasu klienci potrzebują, aby załadować strony i przeglądać. Możesz włączyć Automatyczne ładowanie kolejnych stron lub upiększyć projekt sklepu internetowego za pomocą wygodnych przycisków RWD Załaduj następny. Łatwo konfiguruj style przycisków, tekst, lokalizację, kolor itp.

Udostępniaj linki do określonych pozycji na liście przedmiotów

Możesz podać linki do dowolnego miejsca w katalogu. Bez względu na to, gdzie przewinąłeś stronę, Ajax nieskończona przewijana wtyczka dokładnie określi lokalizację. Wyślij link do swojego znajomego, aby mógł on surfować dokładnie od niezbędnego punktu.

Przy nieskończonym przewijaniu poprzednie i następne strony są ładowane progresywnie. Zamiast wpatrywać się w koła ładunkowe, możesz wygodnie przeglądać strony - łatwo poruszać się po stronach katalogów za pomocą spersonalizowanych przycisków.

Więcej informacji
Wersja Magento2.0.x, 2.1.x, 2.2.x
Pytania klientw
Nie zadano jeszcze pytania związanego z tym produktem
Did you find what you were looking for?
Copyright © 2009-2018 21w.pl, Sylwester Kowal. Wszelkie prawa zastrzeżone