Magento - Rozbudowana tabela zarządzania produktami

1 163,83 zł 946,20 zł
SKU
M2-PROD-GRID

Wzbogać standardową funkcjonalność siatki produktów o kilka nowych przydatnych opcji. Dodaj dowolną określoną kolumnę i łatwo zmodyfikuj informacje o produkcie bezpośrednio na siatce. Twórz szablony siatki za pomocą niestandardowych zestawów kolumn, aby przetwarzanie danych produktów było jak najszybsze.

  • Rozwiń swoją siatkę dzięki dodatkowym atrybutom produktu
  • Edytuj dane produktu bezpośrednio na siatce dzięki AJAX
  • Twórz niestandardowe szablony siatki produktów
  • Filtruj produkty według kategorii
  • Automatycznie zmieniaj dostępność produktu na podstawie ilości
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Magento - Rozbudowana tabela zarządzania produktami
Twoja ocena

Chcesz skrócić czas poświęcany na przetwarzanie danych produktów i edytować wszystkie niezbędne atrybuty bezpośrednio na siatce? Dzięki rozszerzonej siatce produktów z edytorem będziesz w stanie precyzyjnie dostroić wyświetlanie siatki do swoich potrzeb. Dzięki opcji filtru siatki Magento 2 możesz filtrować produkty według kategorii i tworzyć niestandardowe szablony widoku siatki, aby zapewnić szybki dostęp do potrzebnych informacji o produkcie. Rozszerz domyślną siatkę produktów Magento 2 o dodatkowe kolumny oparte na atrybutach i łatwo je modyfikuj.

DOSTOSUJ WIDOCZNY PRZEGLĄD PRODUKTU

Przeciągaj i sortuj kolumny w dowolny sposób

Rozszerzenie oferuje łatwo konfigurowalną siatkę. Przeciągnij i upuść kolumny kursorem i posortuj je w kolejności, która jest dla Ciebie najbardziej odpowiednia.

Skonfiguruj osobny widok siatki dla każdego administratora

Dzięki opcji niestandardowego szablonu każdy administrator sklepu może skonfigurować ulepszoną siatkę produktów Magento 2 zgodnie ze swoimi indywidualnymi potrzebami. Możliwe jest dodanie dowolnych dodatkowych kolumn do standardowej siatki i zapisanie jej jako osobnego szablonu.

Wyświetl atrybuty produktu w siatce

Dodaj wszystkie atrybuty produktu następujących typów do siatki administracyjnej Magento 2 i wyświetl niezbędne dane w dodatkowych kolumnach.

Dostępne typy atrybutów:

  • 'Tekst';
  • "Obszar tekstowy";
  • Upuścić';
  • "Wybór wielokrotny";
  • 'Tak nie';

Filtruj według dowolnych parametrów

Łatwo filtruj dane siatki według dowolnych parametrów. Za pomocą tego modułu można dostosować blokowanie filtrów, dodając i usuwając dowolne kolumny lub atrybuty.

Pokaż produkty powiązane, produkty typu cross-sell i up-sell

Elastyczne ustawienia rozszerzeń umożliwiają dodawanie sprzedaży krzyżowej, sprzedaży dodatkowej i powiązanych produktów do siatki produktów, aby zachować wszystkie informacje o produktach.

Wyświetl kategorie

Dzięki zaawansowanemu narzędziu grid możesz wyświetlać kategorie produktów na siatce. Po włączeniu kolumny kategorii odpowiedni filtr siatki administratora Magento 2 zostanie dodany do domyślnych ustawień filtrów, aby umożliwić sortowanie produktów według kategorii.

Ukryj domyślne kolumny siatki

Możesz łatwo wyłączyć wszystkie domyślne kolumny siatki produktów, takie jak "Zestaw atrybutów", "Status", "Miniatura" itd. I w dowolnym momencie je włączyć.

Wyświetl datę modyfikacji produktu

Wyświetlaj kolumny z datą utworzenia produktu oraz datą ostatniej modyfikacji produktu, aby łatwo sprawdzić, kiedy każdy element był edytowany po raz ostatni.

Szybko znajduj produkty bez kategorii

Ze względu na opcję wyświetlania kategorii można również zidentyfikować produkty, które nie są przypisane do żadnej kategorii. Pomoże Ci to na czas naprawić wszelkie problemy związane z kategorią i zachować wszystkie produkty w odpowiednich kategoriach.

Szablony siatki z niestandardowymi zestawami kolumn

Moduł dostosowywania siatki Magento 2 umożliwia tworzenie niestandardowych szablonów widoku siatki z różnymi zestawami kolumn i przełączanie z jednego szablonu do drugiego bezpośrednio na siatce. Ta poręczna opcja pomoże ci dokładnie dostroić widok siatki zgodnie z konkretnymi potrzebami każdego administratora.

EDYTUJ DANE PRODUKTU PRAWNIE NA SIATKOWANIU

Szybko konfiguruj dane produktów

Dzięki poręcznemu narzędziu zwiększania wydajności produktu Magento 2 możesz skonfigurować większość atrybutów produktu bezpośrednio na siatce. Oznacza to, że nie trzeba już otwierać odpowiedniej strony z informacjami o produkcie za każdym razem, gdy trzeba wprowadzić niewielką korektę. Po prostu dodaj wszystkie niezbędne kolumny i edytuj dane produktów bezpośrednio z siatki. Łatwo konfiguruj nazwę produktu, SKU, opis, cenę, ilość i wiele innych atrybutów.

Sprawdzanie danych na podstawie typu atrybutu

Aby pomóc Ci uniknąć błędów podczas konfigurowania informacji o produkcie, opracowaliśmy specjalną funkcję sprawdzania poprawności. Działa, gdy zostawisz dowolną komórkę pustą lub, na przykład, określisz liczby zamiast liter. Moduł Magento 2 w siatce produktów nie zapisze złych informacji i podświetli pole niedokładnymi danymi.

Użyj 2 trybów, aby zapisać informacje o produkcie

Rozszerzone rozszerzenie Magento 2 siatki umożliwia zapisywanie zmian pojedynczo lub zbiorczo. Wybierz tryb "jeden po drugim", aby zapisać każdą poprawkę zaraz po jej wprowadzeniu. "Tryb zbiorczy" umożliwia wykonanie wszystkich poprawek, których potrzebujesz i zapisanie ich wszystkich naraz. Ten tryb edycji jest przydatny, gdy trzeba edytować duże ilości informacji, a "pojedyncze zapisywanie" doskonale nadaje się do edycji jednej lub dwóch komórek siatki.

Użyj szybkich łączy frontendowych

Dzięki modułowi administratorzy mogą dodawać kolumny z łączami frontendowymi do siatki, aby łatwo sprawdzić wszystkie wprowadzone przez nich zmiany. Teraz nie trzeba ręcznie otwierać odpowiedniej strony interfejsu po każdym wprowadzeniu korekty w panelu administracyjnym. Po prostu zapisz dane i kliknij bezpośredni link, aby zobaczyć zmiany w interfejsie użytkownika.

ZACHOWAJ INWENTARYZACJĘ PRODUKTÓW

Zwiększ lub zmniejsz ilość sztuk

Po otrzymaniu nowej partii produktów możesz edytować i obliczać ich ilość bezpośrednio na siatce. Wszystko, co musisz zrobić, to po prostu dodać liczbę otrzymanych przedmiotów do tych, które masz w magazynie. Na przykład masz 100 produktów A w magazynie i otrzymałeś 250 innych produktów, więc wpisz 100 + 250 w odpowiednim polu ilości, a rozszerzone rozszerzenie Magento 2 automatycznie wykona niezbędne obliczenia. Można również odliczyć ilość produktu w ten sam sposób.

Automatyczna dostępność na podstawie ilości

Włącz tę opcję, jeśli chcesz, aby stan magazynowy zmieniał się automatycznie w zależności od ilości produktu. Karta produktu Magento 2 admin będzie wyświetlać stan "w magazynie" dla produktów z dodatnią ilością i "brak w magazynie" dla towarów o wartości zerowej lub ujemnej.

Dostosuj kolumnę "Ilość sprzedanych" do swoich potrzeb

Dzięki nowej kolumnie "Ilość sprzedanych" na siatce produktów można sprawdzić, ile produktów zostało sprzedanych. Ponadto możesz ustawić warunki wyświetlania sprzedanej ilości w danym okresie i spojrzeć na swoją firmę z nowej perspektywy.

Więcej informacji
Wersja Magento2.1.x, 2.2.x
Pytania klientw
Nie zadano jeszcze pytania związanego z tym produktem
Did you find what you were looking for?
Copyright © 2009-2018 21w.pl, Sylwester Kowal. Wszelkie prawa zastrzeżone