Magento - Niestandardowe formularze

930,13 zł 756,20 zł
SKU
M2-FORM-GEN

Użyj tego kreatora formularzy Magento 2, aby tworzyć formularze internetowe różnych typów, aby skutecznie zbierać informacje o klientach. Użyj wygodnego konstruktora, aby wygenerować wiele formularzy w krótkim czasie i dostosuj każdy formularz do swoich potrzeb. Rozszerz funkcjonalność swojego sklepu o funkcję sprawdzania poprawności formularza administracyjnego.

 • 20 elementów do niestandardowego tworzenia formularzy
 • Przeciągnij i upuść konstruktor formularzy
 • Twórz wielostronicowe formularze
 • Wyświetlaj wiele formularzy na jednej stronie
 • Zbieraj i analizuj dane klientów
 • W pełni zoptymalizowany pod kątem urządzeń przenośnych
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Magento - Niestandardowe formularze
Twoja ocena

ŁATWE TWORZENIE WIELU FORMULARZY NIESTANDARDOWYCH

Rozwiń domyślną funkcjonalność Magento 2 za pomocą rozbudowanego, niestandardowego kreatora formularzy. Twórz wiele formularzy internetowych z różnymi typami pól, aby skutecznie gromadzić informacje o klientach i wykorzystywać je do swoich potrzeb marketingowych. Dzięki konstruktorowi typu "przeciągnij i upuść" można szybko wygenerować dowolne formularze z wykorzystaniem do 15 typów i elementów wejściowych. Wyświetlaj wiele formularzy internetowych na jednej stronie i przekierowuj użytkowników sklepu do dowolnej strony po przesłaniu formularza.

Użyj różnych typów wejścia

 • Obszar tekstowy
 • Ukryty tekst
 • Wprowadzanie tekstu / liczb
 • Data
 • Zakres dat
 • Data i godzina
 • Załącznik
 • Upuścić
 • Nagłówki H1, H2 i H3
 • Skrzynka na listy
 • Pole wyboru
 • Przyciski radiowe
 • Ocena w skali gwiazdkowej
 • Adres
 • Mapa Google

Przeciągnij i upuść konstruktor formularzy

Łatwy w użyciu niestandardowy konstruktor formularzy Magento 2 umożliwia tworzenie formularza internetowego dosłownie w ciągu kilku sekund. Wszystko, co musisz zrobić, to wybrać niezbędne elementy i ułożyć je tak, jak lubisz. Każdy element można natychmiast skopiować lub usunąć jednym kliknięciem. Ponadto każde pole formularza internetowego można dostosować do potrzeb biznesowych.

NOWOŚĆ Formularze wielostronicowe

Łatwe tworzenie wielostronicowych formularzy z wykorzystaniem przyjaznego interfejsu użytkownika. W backendach możesz pracować w środowisku podobnym do przeglądarki internetowej, dodając nowe karty za pomocą jednego kliknięcia.

Mapy Google

Znacznie zwiększają żywość twoich formularzy, dostosowując element Google Maps. Ta funkcja jest niezbędna, jeśli chcesz zebrać dane o lokalizacji.

Uzależnienie od pól

Użyj zależności pól do budowania elastycznych formularzy, gdzie konkretna odpowiedź na jedno pytanie prowadzi do pojawienia się innych pól formularza. W ten sposób możesz uzyskać dokładny obraz tego, co interesują twoich klientów.

Zaawansowane elementy

Twórz atrakcyjne, łatwe w użyciu niestandardowe formularze z zaawansowanymi elementami. Użyj gwiazdek, aby łatwo zbierać referencje. Dodaj pola adresu do formularzy - w tym pola edycji kraju, kodu pocztowego, stanu, miasta i adresu.

NOWOŚĆ 5 gotowych szablonów

Podczas instalacji dostajesz kilka gotowych do użycia niestandardowych formularzy:

 • Przykładowe żądanie (3 strony)
 • Sprzężenie zwrotne
 • Program lojalnościowy
 • Zamów zamówienie
 • Rezerwacja

Przesłano status formularza

W kolumnie wyników na przesłanej siatce danych zobacz statusy zgłoszonych formularzy (Zobacz wszystkie, Odpowiedzi, Oczekujące) i ich ważność.

Odpowiedz na przesłanej stronie formularza

Użyj tej funkcji, aby udzielić odpowiedzi na temat konkretnych pól bezpośrednio ze strony przesłanych formularzy.

Automatycznie odpowiadaj po przesłaniu formularzy

Po przesłaniu formularza w sklepie internetowym wyślij wiadomość z automatyczną odpowiedzią, określając szablon wiadomości e-mail i nadawcę.

reCAPTCHA

Rozszerzenie Formy Magento 2 posiada wbudowany moduł Google Invisible reCaptcha for Magento 2, który chroni Twoje niestandardowe formularze przed spamem i oszustwami.

DODAJ FORMULARZE DO DOWOLNEGO MIEJSCA W SKLEPIE INTERNETOWYM

Łatwe osadzanie formularzy internetowych na dowolnej stronie CMS.

Pokaż dwa lub więcej formularzy na jednej stronie lub utwórz osobną stronę dla wyświetlania wielu formularzy, jeśli to konieczne.

Aby dodać formularz do określonego miejsca w sklepie internetowym, po prostu wklej kod osadzania do układu.

DOSTOSUJ FORMULARZE

Dostosuj wyświetlanie formularzy

Użyj niestandardowych stylów, aby dostosować układ formularzy do aktualnego motywu Magento. Określ dostosowywalny układ formularzy z maksymalnie 3 kolumnami.

Ustaw wymagane pola

Zaznacz wymagane pola formularza. Oznacza to, że klient nie będzie w stanie zastosować formularza z tymi polami pustymi.

Określa wyświetlanie formularzy

Zarządzaj wyświetlaniem niestandardowych formularzy w zależności od widoków sklepów i grup klientów.

Wyświetl formularz w wyskakującym okienku

Podaj swoim klientom niestandardowe formularze w wyskakującym okienku. Zintegruj swoje formularze ze strukturą sklepu i wyświetlaj je bez wpływu na zawartość strony głównej.

Niestandardowy tekst przycisku

Kreator formularzy Magento 2 pozwala określić dowolny niestandardowy tekst dla przycisku Zastosuj, w zależności od szczegółów formularza.

Użyj wartości domyślnych

Określ wartości, które będą domyślnie wybrane dla każdego pola. Opcja działa z wszystkimi typami danych wejściowych.

WIĘCEJ FUNKCJI

Zbieraj i analizuj dane klientów

Rozszerzenie formularza niestandardowego Magento 2 zbiera wszystkie przesłane dane i wyświetla je na osobnej siatce. Zapoznaj się z informacjami klienta w dowolnym momencie, aby dowiedzieć się więcej o swoich klientach.

Eksportuj lub filtruj przesłane dane

Aby znaleźć konkretne informacje o kliencie, możesz filtrować przesłane dane według identyfikatorów, adresów IP lub formularzy, korzystając z poręcznych menu w sekcji Filtry. Eksportuj także każdy wprowadzony wpis jako plik CSV do dalszego użytku.

Etykietki + tekst zastępczy

Z symbolami zastępczymi i podpowiedziami, udziel klientom dodatkowych instrukcji, aby poprawnie wypełnić niestandardowe formularze.

Przekieruj klientów na dowolne strony

Przekieruj użytkowników sklepu na dowolną stronę po zakończeniu wypełniania formularza. W ten sposób będziesz w stanie przyciągnąć bardziej ukierunkowany ruch do określonych produktów lub stron kategorii.

Obsługa różnych typów plików

Moduł obsługuje wszystkie popularne formaty plików. Dlatego klienci mogą dołączać następujące pliki: doc, docx, xls, xlsx, ppt, pptx, gif, bmp, png, jpg, jpeg, pdf, txt.

Zaimplementuj adresy URL w polach tytułowych

Użyj pól tytułu dla niestandardowych formularzy jako adresów URL. Wystarczy dodać link za pomocą tagu href i uzyskać klikalne pola tytułu.

Więcej informacji
Wersja Magento2.1.x, 2.2.x
Pytania klientw
Nie zadano jeszcze pytania związanego z tym produktem
Did you find what you were looking for?
Więcej modułów Amasty
Copyright © 2009-2018 21w.pl, Sylwester Kowal. Wszelkie prawa zastrzeżone