Magento - Masowa edycja produktów

883,39 zł 718,20 zł
SKU
M2-MASS-PROD

Zwiększ efektywność zarządzania katalogiem. Zmień ceny, zarządzaj zestawami i kategoriami atrybutów, rozłóż niestandardowe opcje i obrazy oraz powiązane produkty. Zastosuj modyfikacje zbiorcze w wielu produktach i dostosuj menu działań, aby wyświetlić tylko wymagane działania.

  • Zastosuj modyfikacje cen masowych i dostosuj zaokrąglenie ceny
  • Łatwo kopiuj i rozpowszechniaj atrybuty, opcje niestandardowe i obrazy
  • Wykonuj szybkie usuwanie wielu produktów
  • Łatwo powiązać produkty i tworzyć up-sells i cross-sells
  • Dostosuj menu czynności i wyświetl tylko niezbędne opcje

Przestań marnować cenny czas na aktualizowanie katalogu produktów. Wraz z rozszerzeniem działania produktu Magento 2, cały szereg monotonnych i męczących zadań można wykonać za pomocą kilku kliknięć. Wystarczy wybrać produkty i wybrać odpowiednie działanie, aby rozesłać modyfikację do wszystkich produktów.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Magento - Masowa edycja produktów
Twoja ocena

Masowa aktualizacja cen w Magento 2

Aktualizacja ceny i ceny promocyjnej

Zamiast zmieniać cenę za produkt i dawać dodatkową pracę administratorom sklepu, możesz po prostu wybrać produkty, które wymagają zmian i zastosować wobec nich masową akcję. Zauważ, że cena może zostać zwiększona lub obniżona zarówno o pewien procent, jak io stałą kwotę.
To samo działa w specjalnych cenach dzięki narzędziom "Modyfikuj cenę specjalną".

Zmień cenę i cenę promocyjną, korzystając z kosztu

Jeśli współpracujesz z różnymi dostawcami, oczywiście dodajesz marżę do kosztu produktu. Moduł pozwala uprościć całą pracę z cennikami poprzez zastosowanie hurtowej zmiany ceny Magento 2 na podstawie kosztów.
Szybko eskaluj lub obniżaj ceny, aby zachować równowagę budżetową i aktualność cenników.

Zaktualizuj wszystkie typy cen

Dostosowanie atrybutów opartych na cenach, w tym cen poziomów i cen grupowych, nie stanowi problemu przy pomocy tego modułu. Aktualizacja ceny hurtowej Magento 2 jest możliwa za pomocą tylko jednej akcji; wszystkie zmiany będą miały miejsce natychmiast.

Zaokrąglanie cen

Moduł może automatycznie obstawiać ceny. Możesz wybrać logikę reguł matematycznych, aby uzyskać cenę, na przykład 5,00 zamiast 4,67; lub możesz zaokrąglić ceny do określonej wartości i uzyskać 6,99 zamiast 6,82. Ta funkcja jest bardzo przydatna do tworzenia cennika opartego na jednym standardzie i ukrywania wszystkich dziwnych wartości.

TWORZENIE RELACJI PRODUKTU W KILKU KLIKNIĘCIACH

Łatwo konfiguruj relacje produktu

Mass Product Actions z powodzeniem działa również jako rozszerzenie sprzedaży krzyżowej Magento 2. Twórz łącza produktów do sprzedaży krzyżowej, up-sell i pokrewnych produktów Magento 2 w łatwy sposób. Wszystko, co musisz zrobić, to ustawić jeden z trzech algorytmów w opcjach konfiguracji modułu (jednokierunkowe, dwukierunkowe sposób lub wielodrogowy), a następnie zastosować akcję masową.
Algorytmy te działają tak samo w przypadku powiązanych, up-sellowych i cross-sellowych produktów w Magento 2. Wszystkie relacje można szybko usunąć poprzez masową akcję.

Domyślne łączenie w jedną stronę

Łączy wybrane produkty. Na przykład młyn kawy stanie się sprzedażą krzyżową kawy.

Dwukierunkowe łączenie

Tworzy wsteczne łącza między produktami. Wyobraź sobie, że sprzedajesz zapalniczki, drewno i papierosy. Jeśli wskażesz drewno i papierosy jako up-sell na lżejsze, zapalniczki staną się up-sell dla obu, ale drewno i papierosy nie staną się dla siebie up-sellami.

Wielokierunkowe

Tworzy krzyżówki między produktami. Załóżmy, że masz produkty A, B, C i D i chcesz, aby wszystkie te produkty były wzajemnie sprzedawane. W tym celu aktywuj algorytm powiązania wielostronnego. Następnie wybierz produkty B, C i D na siatce produktów, wybierz akcję "Odsprzedaż",
wskazać ID produktu A w specjalnym polu tekstowym i kliknąć "Zastosuj".

ŁATWA EDYCJA INFORMACJI O PRODUKCIE

Zbiorcza aktualizacja produktu

W Magento 2 opcje edycji zbiorczej są absolutnie niezbędne. Zmiana produktów jeden po drugim może trwać wiecznie i spalić wszystkie nerwy. Ten moduł ma uchronić Cię przed bólami głowy.

Większość typowych działań można teraz zastosować do tylu produktów, ile potrzebujesz i nie zajmie to więcej niż minutę:

  • Skopiuj opcje niestandardowe do dużej liczby pozycji;
  • Skopiuj wartości atrybutów i rozciągnij je z jednego produktu na grupę pozycji;
  • W razie potrzeby możesz także zmienić zestawy atrybutów;
  • Moduł umożliwia kopiowanie obrazów zawierających wszystkie informacje (obraz podstawowy, miniaturę itp.) Z jednego produktu do wielu z nich, jak chcesz.
  • Obrazy można równie łatwo usunąć za pomocą akcji masowej.

Magento 2 masowe akcje z kategoriami

Moduł umożliwia przypisywanie i zastępowanie kategorii dla wielu produktów jednym kliknięciem.

Więcej informacji
Wersja Magento2.1.x, 2.2.x, 2.3.x
Pytania klientw
Nie zadano jeszcze pytania związanego z tym produktem
Did you find what you were looking for?
Copyright © 2009-2018 21w.pl, Sylwester Kowal. Wszelkie prawa zastrzeżone