Magento - Marki/producenci produktów

602,95 zł 490,20 zł
SKU
M2-MAN

Wspieraj swoich klientów w ich dążeniu do nawigacji po sklepie w poszukiwaniu ulubionych marek. Wyświetlaj suwak i listę z polecanymi producentami i twórz unikalne treści dla każdej strony marki. Pozwól kupującym filtrować produkty według marek, by spędzać mniej czasu na dotarciu do towarów, których szukają.

  • Suwak z wyróżnionymi markami
  • Strona z listą wszystkich marek wraz z polem wyszukiwania
  • Możliwość filtrowania i sortowania według marki
  • Unikalna treść strony CMS dla każdej marki
  • Możliwość wyświetlenia logo marki na stronach produktów
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Magento - Marki/producenci produktów
Twoja ocena

Kupujący bardzo emocjonalnie przywiązują się do marek. Zwłaszcza, gdy produkty, które kiedyś uznały za atrakcyjne i odpowiednie, regularnie potwierdzają ich jakość. Tak więc pierwszą rzeczą, którą często robią, gdy docierają do sklepów internetowych, jest przeglądanie ich ulubionej marki. Wygląda na to, że lepiej nie stać na drodze klientów, gdy pędzą do swoich ulubionych marek. Wręcz przeciwnie, dzięki Magento 2 Shop by Brand add-on, możesz sprawić, że połączenie między marką a klientem stanie się łatwiejsze i lepiej ukierunkowane.

UJMUJĄCA PREZENTACJA MARKI

Dziś marka to nie tylko jakość i produkcja. Marketerzy dokładają wszelkich starań, aby marki stawały się coraz bardziej popularne, więc kupujący często postrzegają markę jako coś związanego ze stylem życia lub prestiżem. Dzięki rozszerzeniu stron marki Magento 2 zakupy z markami stają się bardziej żywe:

Suwak marki

Wyświetlaj suwak na górze stron kategorii, aby przyciągnąć klientów dzięki większej liczbie produktów do przeglądania. Zaznacz wyróżnione marki, w zależności od marketingu.

Strona z listą wszystkich marek

Pokaż wszystkie marki swoich sklepów w dogodny i elastyczny sposób w kolejności alfabetycznej. W wykazie znajduje się również pole wyszukiwania, w przypadku gdy masz dużą liczbę marek.

Marki w górnym menu

Dodaj link do strony marek w górnym menu. Wybierz pierwszą lub ostatnią pozycję.

NAJLEPSZE PRODUKTY MARKI

Pozwól klientom zobaczyć marki w dowolnym miejscu podczas przeglądania i w trakcie pracy. Nie tylko na określonych stronach, ale mogą również pojawić się na stronach kategorii i produktów, aby przyciągnąć więcej uwagi i działania.

NOWOŚĆ Logo marki i opis na stronach produktów

Wyświetl logo i krótki opis na stronach produktów, aby poprawić wrażenie sprzedawanych towarów.

NOWOŚĆ Wyświetl etykietę marki

Dzięki rozszerzeniu marki Magento 2 możliwe jest wyświetlenie przyciągającej wzrok etykiety z informacjami o marce.

Unikalna treść strony marki

Rozmieść każdą stronę marki za pomocą banerów i opisu. Umieść uwagi dotyczące historii, listę produktów, inne informacje dotyczące marki.

DODATKI I ALTERNATYWY

Dodatek do strony marki Magento 2 zapewnia szeroki wachlarz funkcji, co czyni twoją pracę i doświadczenia klientów bardziej przyjemne i sprawne. Istnieje wiele wariantów zakupów według marki.

Wyświetl liczbę produktów dla każdej marki

Wyświetlaj dostępną ilość produktów markowych, aby zachęcić klientów do większej aktywności.

NOWOŚĆ Więcej od tej marki

Gdy klienci przechodzą do konkretnej strony produktu, mogą również przeglądać inne dostępne losowe produkty tej marki w bloku.

Użyj funkcji inaczej

Zastosuj funkcjonalność wtyczki z dowolnym atrybutem, który uznasz za konieczny. Pozwól klientom na przykład przeglądać książki według autorów lub znajdować gadżety sportowe według nazw drużyn.

Więcej informacji
Wersja Magento2.0.x, 2.1.x, 2.2.x
Pytania klientw
Nie zadano jeszcze pytania związanego z tym produktem
Did you find what you were looking for?
Więcej modułów Amasty
Copyright © 2009-2018 21w.pl, Sylwester Kowal. Wszelkie prawa zastrzeżone