Magento - Zaawansowana wyszukiwarka Elastic

1 163,83 zł 946,20 zł
SKU
M2-ELAS-SEARCH
  • Propozycje autouzupełniania i korekty pisowni
  • Częściowe wyszukiwanie według kodu SKU, nazwy, atrybutów, kategorii
  • Ustawienia ciężaru atrybutów produktu
  • Synonimy i blokowane słowa
  • Wyszukiwanie wielojęzyczne
  • Elastyczny i przyjazny dla urządzeń mobilnych wygląd
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Magento - Zaawansowana wyszukiwarka Elastic
Twoja ocena

Elastic Search dla Magento 2 to zaawansowane rozwiązanie, które zapewnia Twojemu sklepowi bardzo dokładne, szybkie i elastyczne wyszukiwanie.

Co to jest Elasticsearch?

Opracowany w Javie, Elasticsearch jest mechanizmem wyszukiwania / analityki open-source, który sugeruje bardziej precyzyjne wyniki dla większej ilości zapytań. Zintegrowane rozwiązanie może zapewnić skalowalne wyszukiwanie w czasie rzeczywistym i pracować z fasetowaniem i multitenancją.

Stos technologii obejmuje wyszukiwanie autouzupełniania, autokorektę dla błędnie napisanych słów, wyniki synonimów, wyszukiwanie pełnotekstowe obejmujące całą zawartość witryny i więcej. Dodatek MAGENTO działa z Elasticsearch 6+ i obejmuje wyszukiwanie częściowe / mieszane z użyciem symboli zastępczych, tolerancję błędów, zapytanie wyszukiwania, ukrywanie ukrytych przedmiotów i bardziej przydatne opcje.

Dlaczego warto korzystać z Elasticsearch z Magento 2?

Od 2010 r. Elasticsearch jest znanym narzędziem do wyszukiwania i rejestrowania. Dlaczego sprzedawcy wybierają go? Po pierwsze robią to dla lepszego wyszukiwania.

Podczas wyszukiwania wielu tekstów popularne systemy zarządzania relacyjnymi bazami danych (RDBMS) nie radzą sobie dobrze z powodu braku wymaganej konfiguracji i odpowiedniej wydajności. Zwracając się do Elastic, widzimy, że możesz dostosować go do swoich unikalnych pokazów w sklepie, a także wzmocnić wiele dodatków.

Ponadto, handlowcy wybierają Elasticsearch do przechowywania danych zarejestrowanych z wielu źródeł w jednym miejscu, aby ułatwić ich analizę. W ten sposób Elastic pokrywa wszelkie podstawowe potrzeby handlowca Magento 2 - skraca czas wyszukiwania i poprawia wrażenia klienta, a zatem ma pozytywny wpływ na konwersje.

Więcej informacji
Wersja Magento2.0.x, 2.1.x, 2.2.x, 2.3.x
Pytania klientw
Nie zadano jeszcze pytania związanego z tym produktem
Did you find what you were looking for?
Copyright © 2009-2018 21w.pl, Sylwester Kowal. Wszelkie prawa zastrzeżone