Magento - Rozbudowana obsługa zamówień na liście

743,17 zł 604,20 zł
SKU
M2-ORDER-EXT

Zwiększ funkcjonalność siatki zamówień - dodaj atrybuty klienta, produktu, wysyłki lub fakturowania, aby wyświetlić tylko odpowiednie informacje o zamówieniu i szybko wyszukać zamówienia.

  • Filtruj zamówienia według wagi, sumy częściowej, kwoty rabatu
  • Szukaj zamówień według grupy klientów, telefonu lub poczty e-mail
  • Pokaż miniatury produktów na siatce zamówień
  • Metody wysyłki i płatności oraz inne informacje
  • Usuń konkretne domyślne kolumny z siatki
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Magento - Rozbudowana obsługa zamówień na liście
Twoja ocena

Szybkie przetwarzanie zamówień

Zamówienia są pierwszą interakcją między sklepem a klientami. Bardzo ważne jest, aby zareagować na nie tak szybko, jak to możliwe. Pokaż kolumny z klientem, produktem, płatnością, informacjami o wysyłce itp. Na siatce zamówień, aby szybko przetworzyć zamówienie. Będzie to dobre pierwsze wrażenie na klientach, a szanse na ich powrót wzrosną.

Dokładne i łatwe zarządzanie zamówieniami

Podczas pracy z zamówieniami konieczne jest wyświetlenie wszystkich informacji związanych z zamówieniem. Dodaj wszystkie potrzebne kolumny do siatki, aby zaoszczędzić czas na ładowaniu stron zamówień. Na przykład dodaj nazwy klientów, numer telefonu, sumę zamówienia, szczegóły wysyłki i zamówione produkty z miniaturami i skróć czas przetwarzania zamówień.
Zarządzaj RMA dla wszystkich rodzajów produktów z siatki zamówień. Otwórz wymagane zamówienie, aby zająć się żądaniem RMA.

WYKORZYSTAJ WYJĄTKOWO SZCZEGÓŁOWĄ SIATKĘ ZAMÓWIENIA, ABY ZAOSZCZĘDZIĆ CZAS NA ZARZĄDZANIE ZAMÓWIENIAMI

Utwórz kilka widoków siatki zamówień

Twórz różne szablony pokazujące wymagane kolumny w siatce za pomocą opcji "Zapisz jako". Możesz wyświetlić różne atrybuty na każdym szablonie. Jest to przydatne, jeśli zarządzasz określonym typem zamówień w inny sposób, np.
zamówienia z różnych kategorii.

Zamów wyszukiwanie i filtry

Znajdź dowolne zamówienie za pomocą atrybutów wyświetlanych na siatce. Na przykład możesz dodać kolumnę "Waga", która pokazuje wagę produktów w zamówieniu i filtruje wszystkie zamówienia ważące 1 funt. W ten sposób możesz segmentować zamówienia, aby nadać priorytet przetwarzaniu.

Usuń domyślne kolumny z siatki

Możesz usunąć takie kolumny, jak ID, punkt zakupu, status itp. Z siatki, aby wyświetlić tylko wymagane informacje.

Ceny przed opodatkowaniem

Wybierz atrybut "Podsuma", aby wyświetlić ceny zamówionych produktów przed opodatkowaniem.

Informacje o wysyłce i płatności

Takie atrybuty jak wysyłka i obsługa, kraj, kod pocztowy, region, miasto itd.
są dostępne jako kolumny w siatce zamówień. Możesz użyć dowolnej części informacji o wysyłce lub płatności, aby zobaczyć cały obraz bez odwiedzania strony z zamówieniem.

Ukryj zamówienia o określonych parametrach

Wyświetlaj tylko istotne informacje w siatce. Zapisz szablon, w którym usunięto określony status zamówienia, np. ukrywaj zamówienia z "anulowanymi", "oczekującymi", "zamknięte" statusy zamówień, aby zobaczyć tylko bieżące zamówienia. Możesz także utworzyć całą siatkę zamówień ze statusem "oczekujący".

Wyświetlenie całkowitego ciężaru zamówienia

Nie ma potrzeby dokładniej obliczać wagi zamówienia ręcznie. Moduł automatycznie sumuje wagi produktów w zamówieniu i wyświetla sumę w danej kolumnie.

Miniatury produktów

Pokaż ikony na siatce zamówień, aby od razu zidentyfikować zakupione produkty. Przydatne, gdy masz mnóstwo produktów i nie możesz fizycznie zapamiętać wszystkich nazw.

Numer telefonu klienta

Wyświetlaj numery telefonów klientów w sieci, aby w razie potrzeby wywoływać i wyjaśniać szczegóły zamówienia.

Eksportuj zamówienia z informacjami z siatki

Istnieje możliwość eksportowania zamówień ze wszystkimi informacjami z wyświetlanych kolumn siatki. Jest to przydatne do dalszej analizy sprzedaży, która pomoże zrozumieć źródło zakupów i częstotliwość. UWAGA: Moduł eksportuje wszystkie informacje o siatce z wyjątkiem danych produktu.

Ukryj zamówienia o określonych statusach

Aby siatka zamówień była jeszcze bardziej pouczająca i wygodna, możesz ukryć zamówienia z pewnymi statusami, takimi jak "anulowane" lub "sprawdzanie płatności". Ta opcja jest naprawdę zbawieniem na czas, gdy trzeba zarządzać długą listą zamówień.

Więcej informacji
Wersja Magento2.0.x, 2.1.x, 2.2.x, 2.3.x
Pytania klientw
Czy masowe działania na liście zamówień zawierają się w module Rozbudowana lista zamówień dla Magento2?

Moduł Magento Rozbudowana lista zamóweiń jest idealny dla sklepu, w któreym trzeba posprzątać lub utrzymać w czytstości listę zamówień. Dzięki modułowi można usunąć zamówienia testowe lub spam. Zwiększyć czytelność listy zamóweiń lub rozbudować ją o ...

Did you find what you were looking for?
Copyright © 2009-2018 21w.pl, Sylwester Kowal. Wszelkie prawa zastrzeżone