Magento - Masowe działania na zamówienia

696,43 zł 566,20 zł
SKU
M2-MSS-ORDER-ACT

Rozwiń domyślną siatkę zamówień z nowymi opcjami. Łatwo wysyłaj faktury, przesyłaj przesyłki i edytuj numery śledzenia bezpośrednio z poziomu siatki za pomocą kilku kliknięć. Dostosuj widok siatki do swoich potrzeb i spraw, aby przetwarzanie zamówień było łatwe i szybkie.

  • Twórz faktury i wysyłaj zamówienia bezpośrednio z sieci
  • Zarządzaj statusami zamówień z siatki zamówień
  • Wyświetlaj i edytuj numery monitorowania w sieci
  • Zastosuj wybrane akcje do wielu zamówień za jednym razem
  • Użyj kombinacji akcji
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Magento - Masowe działania na zamówienia
Twoja ocena

Jeśli prowadzisz ogromny sklep z mnóstwem codziennych zamówień, wiesz na pewno, że dokładne przetwarzanie zamówień zawsze wymaga dużo czasu i wysiłku. Dzięki rozszerzeniu akcji zlecenia masowego dla Magento 2 będziesz w stanie znacząco poprawić zarządzanie zamówieniami i rozpocząć edycję wielu zamówień bezpośrednio z sieci hurtowo. Faktury i zamówienia na statek, zmieniaj statusy zamówień, określ numery śledzenia i wykorzystuj kombinacje działań, aby przetwarzanie zamówień było tak proste, jak to tylko możliwe.

PROCES ZAMÓWIENIA W JEDNYM GO

Skorzystaj z "Przetwarzania masowego"

Zwiększ swoją produktywność dzięki opcji przetwarzania zamówień masowych. Wybierz zamówienia w sieci i zastosuj niezbędne działania do wszystkich wybranych zamówień naraz.

Zamówienia faktur

Moduł przetwarzania zamówień masowych Magento 2 umożliwia tworzenie i wysyłanie faktur bezpośrednio z siatki zamówień.
Nie trzeba już otwierać oddzielnej strony zamówienia za każdym razem, gdy trzeba wysłać fakturę. Wystarczy dodać odpowiednią akcję do listy działań i zastosować ją do wszystkich wybranych zamówień.

Wysyłaj zamówienia z sieci

Dzięki tej zaawansowanej funkcji kolumna "Wysyłka" zostanie automatycznie dodana do siatki zamówień, aby umożliwić zastosowanie działań związanych z wysyłką do wielu produktów. Możesz również określić przewoźnika i niestandardowy tytuł operatora bezpośrednio na siatce zamówień.

Zarządzaj statusami zamówień

Narzędzie do porządkowania zleceń masowych Magento 2 umożliwia ustawienie statusu domyślnego dla każdej akcji. Oznacza to, że status domyślny zostanie automatycznie zastosowany wraz z odpowiednią akcją. W razie potrzeby możesz także zmienić status dla konkretnych zamówień bezpośrednio na planszy produktu.

Pokaż numery śledzenia na siatce

Wyświetl numery śledzenia na siatce zamówień w kolumnie "Wysyłka". Moduł umożliwia także edycję liczb bezpośrednio z sieci w dowolnym momencie.


Użyj kombinacji działań

Aby przetwarzać zamówienia, jeszcze szybciej wykorzystaj kombinację czynności. Jeśli chcesz wystawiać faktury i wysyłać zamówienia za jednym razem - nie musisz stosować działań jeden po drugim.
Po prostu wybierz opcję "Faktura> Wysyłka" z menu i wykonaj dwie czynności jednym kliknięciem.

Skorzystaj z elastycznych ustawień

Dzięki elastycznym ustawieniom rozszerzeń możesz wybrać akcje masowe, które będą dostępne na siatce zamówień. Po wybraniu niezbędnych działań będą one wyświetlane w menu działań w siatce.

Więcej informacji
Wersja Magento2.0.x, 2.1.x, 2.2.x, 2.3.x
Pytania klientw
Nie zadano jeszcze pytania związanego z tym produktem
Did you find what you were looking for?
Więcej modułów Amasty
Copyright © 2009-2018 21w.pl, Sylwester Kowal. Wszelkie prawa zastrzeżone