Magento - Intergracja z dystrybutorem Action.pl

2 337,00 zł 1 900,00 zł
SKU
M2-ACTION
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Magento - Intergracja z dystrybutorem Action.pl
Twoja ocena

Firma Action S.A. jest znanym w Polsce i zagranicą dystrybutorem. Początkowo firma zajmowała się dystrybucja sprzętu IT, dzisiaj oferta firmy obejmuje także produkty z segmentów RTV, AGD i GSM.

Jeśli planujesz rozpoczęcie współpracy z jednym z największych graczy w swojej branży, rozważ również integrację sklepu Magento 2 z platformą sprzedaży B2B firmy ACTION.

Serwis ten przeznaczony jest dla zarejestrowanych partnerów handlowych firmy Action S.A. i-Serwis umożliwia sprawdzanie oferty handlowej, sprawdzenie rewersów serwisowych, listów przewozowych oraz bieżących płatności.

Integracja Magento z i-Serwis pozwoli na zautomatyzowanie wymiany danych pomiędzy sklepem Magento a platformą B2B. Przede wszystkim w prosty i wygodny sposób pozyskasz dowolną grupę produktów od dystrybutora Action prosto do sklepu Magento2. Integrator zadba również o to by wybrane przez Ciebie grupy asortymentowe były na bierząco aktualizowane.
Aktualizacja dotyczy dodawania nowych produktów, cen, stanów magazynowych oraz usuwania wycofanego asortymentu z oferty sklepu.

Więcej informacji
Wersja Magento2.0.x, 2.1.x, 2.2.x
Pytania klientw
Nie zadano jeszcze pytania związanego z tym produktem
Did you find what you were looking for?
Copyright © 2009-2018 21w.pl, Sylwester Kowal. Wszelkie prawa zastrzeżone