Magento 2 - Zaufane Opinie Ceneo

233,70 zł 190,00 zł
W magazynie
SKU
M2-ZOC-1

Sprzedajać w internecie warto zadbać o pozyskanie jak najwięcej opinii od klientów. Nie pomylę się jeśli stwierdzę, że najszybciej i najwięcej opini pozyskamy sprzedając poprzez porównywarkę CENEO. Obecnie porównywarka zdeklasowała inne podobne strony i jest bardzo popularnym systemem wśród sprzedawców. Pozwala niemalże natychmiast dotrzeć do klienta i generować sprzedaż. Jednym z narzędzi jakie oferuje są "Zaufane Opinie Ceneo". Moduł opisany na tej stronie słuzy integracji "zaufanych opini Ceneo" z Magento2. 

Moduł Magento 2 - Zaufane Opinie Dla Ceneo
233,70 zł 190,00 zł
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Magento 2 - Zaufane Opinie Ceneo
Twoja ocena

Moduł Magento 2 Zaufane Opinie to proste rozwiązanie pozwalające na przekazanie minimalnej ilości informacji do CENEO każdego kupującego na Twoim sklepie lub tylko tych klientów, którzy dotarli na Twój sklep dzięki CENEO.

Chyba nie muszę przekonywać Cię jak bardzo cenne są dzisiaj rzetelne opinie klientów na temat sprzedawanego produktu. By jednak je pozyskiwać trzeba przekonać klienta by się podzielił swoją opinią. Całkiem nieźle radzi sobie z tpozyskiwaniem opini,  moduł "Zaufane Opinie Ceneo" oferowany w rmach umowy z firma CENEO. By jednak ich narzędzie mogło zadziałać niezbędna jest integracja skepu z Ceneo. Do tego właśnie celu powstał nasz moduł. Nie zależnie od szablonu jaki używasz oraz konfiguracji Magento, nasz moduł bez komplikacji doda na stronie podziękowania kilka niezbędnych informacji o kupującym właśnie do "Zaufanych Opini Ceneo".

Podczas realizacji modułu pojawiło się pytanie czy przekazywać do Ceneo każdą transakcję wykonaną na naszym sklepie czy tylko te, które powstały na wskutek przekierowania klienta z porównywaki Ceneo. Decyzję pozostawiam Tobie i możesz o tym decydować odpowiednio konfigurując nasz moduł w panelu administratora po zainstalowaniu modułu.

Więcej informacji
Wersja Magento2.0.x, 2.1.x, 2.2.x
Pytania klientw
Nie zadano jeszcze pytania związanego z tym produktem
Did you find what you were looking for?
Copyright © 2009-2018 21w.pl, Sylwester Kowal. Wszelkie prawa zastrzeżone