Hosting Magento

Skorzystaj z profesjonalnego i innowacyjnego dostawcy hostingu serwerów oraz niezawodnych i wydajnych dedykowanych serwerów opartych na systemie Linux lub Windows. Oferowane dedykowane serwery root zapewniają najnowszy sprzęt serwerowy, mocne procesory, nieograniczony ruch i najwyższy poziom dostępności serwera, elastyczność i wydajność. Uzyskaj własny serwer dedykowany do indywidualnych potrzeb biznesowych po cenach, na które możesz sobie pozwolić, lub utwórz dostosowany i indywidualnie skonfigurowany serwer do specjalnych wymagań. Zabezpieczenie DDoS wliczone w cenę, bezpłatnie.

Wsparcie na bierząco każdego dnia, 365 dni w roku! Przez telefon (standardowy telefon stacjonarny, bez automatycznych pętli oczekiwania) lub e-mail, nasi pracownicy są dostępni przez 365 dni w roku, aby odpowiedzieć na twoje pytania i aby pomóc, jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy.

Jeśli masz pytanie lub masz problem z serwerem lub jakimkolwiek innym produktem, nie wahaj się skontaktować z naszym działem wsparcia.

Oferujemy również serwery wirtualne v-serwery z serii "HDD + SSD boost", które zapewniają najlepsze z dwóch możliwych wariantów: Dużą przestrzeń dyskową połączoną z wyjątkowo wysoką szybkością odczytu i zapisu.
Wszystkie nasze systemy hostów z serii VPS są wyposażone w dyski twarde SSD. Dyski twarde oferują ogromną ilość miejsca na dane dla dysków SSD funkcjonuje jako pamięć podręczna danych.
Dzięki temu wydajność I / O (IOPS i przepustowość) twojego serwera wirtualnego jest znacznie lepsza. W związku z tym czas dostępu danych do VPS jest znacznie szybszy w porównaniu do standardowego VPS bez wzmocnienia SSD.

Nazwa mówi wszystko: wybierz serwery v z serii "100% SSD", a uzyskasz najlepszą możliwą prędkość odczytu i zapisu danych. Używamy tylko najnowszych i najszybszych napędów Solid State Drive (SSD) w naszych systemach hosta dla tej serii VPS. W tym samym czasie wyeliminowaliśmy
dowolne tradycyjne dyski twarde (HDD). Wynik? Wydajność I / O twojego wirtualnego serwera jest wielokrotnie przyspieszana, po prostu osiągasz najlepsze z możliwych wskaźnik odczytu i zapisu bez kompromisów.

Zobacz jako Siatka Lista
Desc

11 produkt(ów)

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista
Desc

11 produkt(ów)

na stronę