Help Center

 

Magento 1
Czy przeniesienie sklepu na nowy serwer jest dodatkowo płatne?
Nie. Co prawda cena dotyczy wyłącznie usługi hostingowej. Jednak chcemy mieć pewność by sklep Magento działał poprawnie na nowym serwerze i dlatego bezpłatnie oferujemy naszą pomoc w przeniesieniu sklepu i konfiguracji.
View all
Magento 2
Czy można powiązać magazyn z określonym sposobem wysyłki? Na przykład: jeden magazyn używa UPS a inny FeDex
Nie, nie można powiązać magazynu z określonym sposobem wysyłki, ale istnieje obejście, które możemy zaoferować. Przeczytaj pełną odpowiedź, aby poznać szczegóły.
Czy istnieje sposób wyświetlania ilości produktu na każdy magazyn na stronie produktu?
Rozszerzenie Warehouse nie ma takich ustawień, ale wymagany wynik można uzyskać za pomocą opcji Customizable Options dla produktu. Przeczytaj pełną odpowiedź, aby zobaczyć ustawienia.
Nie widzę linku do magazynów w sekcji Zaawansowane zasoby na stronie edycji produktu. Co może być nie tak?
Jeśli prosty produkt nie ma wagi, Magento przekształca go w produkt wirtualny, a takich produktów nie można przypisać do magazynu. Kliknij poniższy link, aby wyświetlić ustawienia.
Czy rozszerzenie Multi Warehouse Inventory obsługuje Magento SOAP API i REST API?
Tak, nasze rozszerzenie pozwala na aktualizację i wyszukiwanie danych giełdowych przy użyciu Magento SOAP API v1, v2 i Magento REST API. Kliknij poniższy link, aby wyświetlić ustawienia.
Ile zamówień zostanie złożonych w przypadku, gdy zakup ma dwa produkty z różnych magazynów?
Zgodnie z logiką rozszerzenia należy umieścić dwa zamówienia. Kliknij poniższy link, aby uzyskać więcej informacji.
Czy istnieje sposób na zaimportowanie danych magazynowych w inwentarzu Multi Warehouse z zadaniem cron?
Niestety nie. Nie ma możliwości automatycznego importu danych magazynowych. Przeczytaj pełną odpowiedź, aby uzyskać więcej informacji.
W jaki sposób te same produkty z różnymi zasobami są wyświetlane w dwóch osobnych magazynach przypisanych do różnych widoków sklepów? Jaki będzie ich status dla każdego magazynu?
Produkty będą miały odpowiedni status, w zależności od ich ustawień w widoku Sklepu. Jeśli produkt ma qty 0 w jednym magazynie, zapasy zostaną automatycznie zmienione na niedostępne w magazynie na przedniej stronie przypisanego widoku sklepu. Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj pełną odpowiedź.
Jak mogę wyświetlić pole VAT na stronie koszyka?
Chodzi o to, że pole VAT musi być najpierw włączone w Magento. Po wykonaniu tego, przejdź do pełnego poradnika, jak zrobić pole VAT widoczne na stronie kasy.
Co to jest Google Address Auto Suggest?
Opcja Automatycznie sugeruj pozwala na wypełnienie pól adresu wysyłki / fakturowania przy użyciu tylko części adresu jako bazy. Przeczytaj pełną odpowiedź, aby uzyskać wyjaśnienie, jak to działa i dlaczego jest przydatna.
Czy masowe działania na liście zamówień zawierają się w module Rozbudowana lista zamówień dla Magento2?
Tak masowe działania na zamówieniach np. usuwanie, wstawienie faktur lub wysyłki są częścią modułu Rozbudowana lista zamówień dla Magento2.
View all

Copyright © 2009-2018 21w.pl, Sylwester Kowal. Wszelkie prawa zastrzeżone