Magento - Podwójne zabezpieczenie logowania

602,95 zł 490,20 zł
SKU
M2-2-AUTH

Dodaj dodatkowy poziom bezpieczeństwa, aby zwiększyć ochronę danych w swoim e-biznesie. Zapobiegaj sklepowi przed typowymi zagrożeniami internetowymi, takimi jak keyloggery, wąchanie danych i niezabezpieczone połączenia Wi-Fi. Bądź przekonany, że Twoje konto Magento jest dostępne tylko dla Twoich pracowników.

  • Bezpieczne dwuetapowe uwierzytelnianie
  • Gwarantowana ochrona przed programami szpiegującymi
  • Możliwość uwzględnienia poszczególnych adresów IP na białej liście
  • Ustawienia uwierzytelniania dla każdej roli użytkownika
  • Twoje urządzenie jest kluczem do Twojego konta
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Magento - Podwójne zabezpieczenie logowania
Twoja ocena

Ponieważ Internet staje się szybszy i bardziej intuicyjny, użytkownicy stają się mniej ostrożni. Często zapominają o podstawowych środkach ostrożności, kiedy logują się na swoje konta biznesowe. Jak to się mówi: uprzedzony jest uzbrojony. Kiedy jesteś przygotowany, oszczędzasz sobie wielu kłopotów i bałaganu. Dwuczynnikowe rozszerzenie uwierzytelniania to łatwy sposób na zwiększenie pewności co do bezpieczeństwa panelu administracyjnego Magento.

SPOSOBY POPRAWY BEZPIECZEŃSTWA MAGENTO

Podwój swoje zabezpieczenia na panelu administracyjnym

Dwuetapowe uwierzytelnianie to prosty, ale skuteczny sposób na zwiększenie ochrony. Zakłada to, że aby uzyskać dostęp do konta, musisz udowodnić, że jesteś na dwa różne sposoby. Oprócz zwykłego loginu i hasła urządzenie mobilne staje się niezbędnym elementem uwierzytelniania.

Chroń swoje konto biznesowe przed oszustwami

Im więcej usług wymaga zalogowania, użytkownicy stają się mniej uważni. Weryfikacja jednoczynnikowa może stać się łatwym celem dla kluczowych rejestratorów i sniffingu danych. Rozszerzenie oferuje godne zaufania rozwiązanie współczesnej metody weryfikacji używane przez kluczowe osoby z branży (np. Facebook, Google itd.).

Użyj Google Authenticator, by wygenerować dodatkowy kod bezpieczeństwa

Aplikacja Google Authenticator to prosty sposób na uczynienie osobistego urządzenia kluczowym elementem dostępu do konta Magento. Aplikacja generuje kody bezpieczeństwa co 30 sekund, więc nawet jeśli Twój login i hasło zostały w jakiś sposób zhakowane, istnieje jeszcze jedno dodatkowe hasło bezpieczeństwa.

Dodaj niezawodne adresy IP na białej liście

Aby zwolnić niektóre adresy IP (na przykład swoją firmę) z podwójnej kontroli, wystarczy dodać te adresy IP do białej listy w ustawieniach zaplecza.

Włącz kod bezpieczeństwa dla poszczególnych ról administratora indywidualnie

Dwustopniowe rozszerzenie uwierzytelniania Magento 2 oferuje możliwość indywidualnej konfiguracji każdej roli administratora. Włącz dodatkowy kod dla każdej konkretnej osoby w firmie.

Więcej informacji
Wersja Magento2.1.x, 2.2.x
Pytania klientw
Nie zadano jeszcze pytania związanego z tym produktem
Did you find what you were looking for?
Więcej modułów Amasty
Copyright © 2009-2018 21w.pl, Sylwester Kowal. Wszelkie prawa zastrzeżone