Magento - Automatyczna wersja językowa po IP

836,65 zł 680,20 zł
SKU
M-GEOIP-REDIRECT

Automatycznie zmieniaj widok sklepu, walutę i język w zależności od lokalizacji użytkownika. Rozwiń swoją firmę w innych krajach bez tworzenia osobnego sklepu.

  • Automatycznie wykryj lokalizację użytkownika
  • Przekieruj użytkowników do odpowiedniego widoku sklepu lub niestandardowego adresu URL
  • Ogranicz przekierowanie dla poszczególnych adresów IP
  • Wyświetl ceny w lokalnej walucie gościa
  • Ignoruj programy użytkownika
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Magento - Automatyczna wersja językowa po IP
Twoja ocena

Poszerz swoje horyzonty biznesowe dzięki rozszerzeniu Magento 2 GeoIP do innych krajów i pozwól swoim zagranicznym klientom łatwo dokonywać zakupów dzięki funkcjom wielojęzycznym, wielowalutowym i wielostanowiskowym.

POPRAWA DOŚWIADCZENIA ZAKUPU TWOICH ZAGRANICZNYCH KLIENTÓW

Przekieruj użytkowników do określonego widoku sklepu

Moduł automatycznie określa lokalizację odwiedzających i przekierowuje je do właściwego widoku sklepu. Dzięki rozszerzeniu możesz poprawić wrażenia zakupowe klientów, wyświetlając zlokalizowane informacje w znajomym języku i walucie.

Automatycznie przełączaj waluty na podstawie lokalizacji odwiedzającego

Rozszerzenie wykrywa lokalizację odwiedzającego sklep za pomocą technologii GeoIP i zmienia walutę ceny na taką, która jest faktycznie używana w kraju potencjalnego klienta. Również Twoi klienci nie muszą wybierać języka przed rozpoczęciem zakupów - zostanie to zrobione automatycznie.
Zobacz inne sposoby zastosowania geolokalizacji, aby zwiększyć skuteczność marketingu.

Ignoruj wyszukiwarki i programy klienckie

Unikaj niechcianego przełączania sklepów dla programów użytkowych i pająków wyszukiwarek. Możesz określić, które z nich chcesz zignorować. Dla Twojej wygody najpopularniejsze wyszukiwarki takie jak Google, Yahoo, Bing itp. Są domyślnie ignorowane.

Przekieruj tylko ze strony głównej

Czasami użytkownik może potrzebować zobaczyć określone strony sklepu w takim stanie, w jakim się znajdują (np. Strony produktów). W takim przypadku możesz włączyć opcję "Przekieruj tylko na stronie głównej". Tak więc, gdy tylko widzowie wejdą na stronę główną witryny, zostaną natychmiast przekierowani do odpowiedniego widoku sklepu.
Reguły przekierowania są oparte na lokalizacji użytkowników, a jeśli klienci wprowadzą określoną stronę, zostaną wyświetlone w oryginale.

Przekieruj do określonych adresów URL Magento 2 z rozszerzeniem GeoIP

Użyj tej opcji, aby przekierować klientów do określonej strony sklepu, bloga lub kanału youtube na podstawie ich lokalizacji. Na przykład,
jeśli nie dostarczasz niektórych produktów do określonych krajów lub regionów, możesz przekierować użytkowników z tych regionów na stronę z informacjami, gdzie mogą kupić ten produkt offline lub dowiedzieć się więcej o Twojej firmie.

Przekieruj klientów do treści, aby przyciągnąć więcej uwagi do Twojej marki.

Ogranicz przekierowanie dla poszczególnych adresów URL

Jeśli chcesz, aby adresy URL, takie jak strona główna lub strona FAQ były takie same dla wszystkich widoków sklepu, możesz wykluczyć je z przekierowania. Jednocześnie możesz zastosować opcję przekierowania tylko do określonych stron sklepu, np. Informacje o dostawie lub kontakty.

Przekierowuj użytkowników na każdą wizytę lub tylko na pierwszą

Teraz możesz zdecydować, czy chcesz automatycznie dostosować swój sklep internetowy do geolokalizacji użytkowników i przekierować je za każdym razem, gdy wejdą na Twoją stronę, lub pozwolić im wybrać, która wersja sklepu jest wygodniejsza.
W takim przypadku będą one automatycznie przekierowywane tylko podczas pierwszej wizyty w witrynie, a następnie będą mogły wybrać widok sklepu do użycia. Ta funkcja działa zarówno dla gości, jak i zarejestrowanych klientów.

Ogranicz przekierowania według adresu IP

Czasami może być konieczne zezwolenie niektórym osobom na oglądanie Twojej strony internetowej pomimo jej lokalizacji. Na przykład
, gdy niektórzy pracownicy pracują zdalnie z różnych krajów. Możesz to łatwo zrobić, określając ich adresy IP w ustawieniach modułu

Więcej informacji
Wersja Magento2.0.x, 2.1.x, 2.2.x
Pytania klientw
Nie zadano jeszcze pytania związanego z tym produktem
Did you find what you were looking for?
Copyright © 2009-2018 21w.pl, Sylwester Kowal. Wszelkie prawa zastrzeżone